ТОВ "АЛЛЕН"

м.Львів вул. Хімічна 4

тел. 032 2520063

e-mail:office@allen.ua

2-Етилгексилакрилат 

2-Ethylhexyl acrylate

CAS №103-11-7

Використання:

 використовується для синтезу як гомополімерів так й сополімерів з акриловою кислотою, метакрилатами, акрилонітрилом, вінілацетатом, вінілхлоридом, стиролом та бутадієном, для покриттів чутливих до тиску клеїв, фарб, обробки шкіри, текстильних і паперових покриттів. Низька летючість і реакційна здатність молекулярної подвійної зв'язку робить його відмінним вибором як пластизуючий співмономер у багатьох областях застосування.

.

ГЕМА (2-гідроксиетил метакрилат)

2-Hydroxyethyl methacrylate

CAS : 868-77-9

Використання:

широко використовується у виробництві акрилових поліолів для автомобільної промисловості і лакофарбові покриття, а також для промислових покриттів. Це нетоксичний і не жовтіючий. Він також використовується як співмономер у стирольних ненасичених поліефірах, акрилових смолах на основі ПMMA та композиції вінілового ефіру в анкерних болтах та хімічних фіксаціях. Він також може використовуватися при виробництві емульсійних полімерів у поєднанні з іншими метакрилатами та акрилатами, особливо для покриття текстилю та змінення розмірів текстилю. також є основною сировиною для виробництва довгострокових та одноразових контактних лінз, і, в свою чергу, є ідеальною відправною точкою для формуляцій біомедичних гідрогелів.

Глицідил метакрилат

Glycidyl methacrylate

CAS №106-91-2

Використання:

Характерною властивістю GMA - є подвійна функціональність - завдяки метакриловій та епоксидній групам. Це дає можливість поєднувати хімічні властивості акрилатів, реагуючи зі стиролом, акрилатами або етиленом та епоксидами. Епоксигрупа GMA здатна до різних хімічних перетворень як у мономері, так і в полімерах. Його здатність легко реагувати з різними речовинами (аміни, феноли, кетони, вуглецеві кислоти, які містять галоген та ін.), Це дає змогу синтезувати багато нових хімічних сполук.

Метилметакрилат.

Methyl methacrylate 

CAS 80-62-6

Використання:

  • акрилові листи для архітектурного та автомобільного скління, рекламні вивіски, скління та світлові люки, внутрішнє та зовнішнє освітлення, декоративні панелі

  • акрилова сітка для фарб, підлоги, віск, клеї, розмір

  • акрилові розчинники для лаків та термореактивних автомобільних і еластичних приладів

  • також використовується для просочення деревини та модифікації поліефірних смол, щоб поліпшити погодновитривалі властивості, глянець та твердість.

  • також використовується для акрилових волокон, масляних добавок, просочування бетону, щоб зробити водовідштовхувальним, а також має застосування в галузі медицини та стоматології для створення протезів і як керамічний наповнювач або цемент.

Поліпропіленгліколь моноакрилат

Polypropyleneglycol Monoacrylate

CAS : 50858-51-0

Використання

Пропонує менш традиційний шлях до виробництва олігомерів уретанового акрилату з ультрафіолетовим отвердженням. Як альтернатива ГЕА та ГПА, вона не токсична, проста у використанні та в якості полімеру в класифікації EINECS.

ППА 6 також є відмінним реактивним розріджувачем з низькою усадкою для УФ-систем на основі уретанових акрилатів та вінілових ефірів (епоксиакрилатів).

ППА 6 має низьку температуру переходу в скло (Tg) і має чудові пластичні властивості при включенні в полімери, включаючи емульсійні полімери.

ППА6 ідеально підходить для одержання УФ-олігомерів, емульсійних полімерів, друкарських фарб та поліуретанових дисперсій (PUD). Він також використовується в більш традиційних акрилових поліолах для поверхневих покриттів.

 

Триетиленгліколь діметакрилат

Triethylene glycol dimethacrylate

CAS№109-16-0

Використання:

Зшиваючий мономер забезпечує ударну міцність та адгезію. Використовується в анаеробних клеях, ущільнювачах, фотополімерах, стоматологічних полімерів, ультрафіолетово отверджувальних покриттях, м'яких контактних лінзах.

 

ТОВ АЛЛЕН співпрацює з багатьма виробниками акрилових і метакрилових мономерів. Ви можете у нас замовити будь який мономер і ми поставимо, кількість від одного тарного місця.